Diwali Yoga Summer Retreat I / 14 juni – 20 juni 2025
&
Diwali Yoga Summer Retreat II / 22 juni – 28 juni 2025

Ook in 2025, gaan we weer naar Spanje naar een heerlijke plek waar ik al sinds 2016 mijn retreats geef. 

Yoga in Spanje, natuurlijk laat de Spaanse zon zich goed zien en kunnen we samen heerlijk genieten van de hele dag buiten zijn.
Het is ondertussen al een prachtige traditie geworden, het Diwali Yoga Summer Retreat bij Can Portell
Yoga, ontspanning, geweldig eten, rust, ruimte, stilte, zwemmen, boekje lezen, massage en samen zijn. Je kunt je nu al verheugen op deze heerlijke week, want dit is echt zooo fijn!

DIWALI YOGA SUMMER RETREATS 2025.
We willen graag dat jij daar ook van kan meegenieten. Zonder zorgen! 

Heerlijk, ik kijk er naar uit! Voor de 12e en 13e keer alweer en elke keer blije en enthousiaste deelnemers te mogen ontvangen.
Een aantal jaren geleden heb ik heb een prachtige plek gevonden in Spanje bij B&B Can Portell. Een klein half uurtje rijden maar vanaf het vliegveld van Girona. Het is even zoeken omdat het fijn verscholen ligt in de rust van het platteland. De kamers zijn zeer kleurrijk en prachtig ingericht, je kan overnachten in het grote oude huis, in een van de kamers in de tuin, in het roze of blauwe caravannetje of een van de authentieke zigeunerwagens. De tuin is groot en prachtig met op verschillende plekken lekker luie hangmatten en daarbij ook nog eens een fijn zwembad. Ook de yogaruimte is sfeervol ingericht en uitgerust met yogamatten en meditatiekussens. Als we buiten yoga doen kunnen we kiezen tussen het platform of ergens in de zon of onder de bomen in de schaduw.

Als je aankomt wacht je een warm welkom en hoef je alleen nog maar te genieten, te luieren, dat ene boek te lezen, te relaxen en te ontspannen.

Verblijf en programma: Elke dag zijn er meerdere yoga- en meditatielessen. Hatha yoga, Yin Yoga, Yoga Nidra, meditatie, de lessen zijn voor iedereen toegankelijk, ongeacht leeftijd, lenigheid of ervaring. Er is ruim de tijd en aandacht voor elke deelnemer persoonlijk tijdens en buiten de lessen. Mocht je specifieke klachten hebben pas ik de lessen voor je aan.
Naast de fijne yogalessen en de fantastische maaltijden heb je genoeg vrije tijd om te niksen en te doen waar jij zin in hebt. Op de vrije dag kan je de omgeving verkennen. Je kan naar het strand (half uurtje rijden) naar Girona (half uurtje rijden), een bezoekje brengen aan het museum van Dali (35 minuten rijden), naar het meer van Banjoles (15 minuten rijden) of gewoon wandelen in de directe omgeving.

En niet te vergeten, Dolores de lieve masseuse en de andere vakkundige en zorgzame masseurs en masseuses die voor je klaar staan als je een fijne massage (tegen betaling) wil ontvangen.

Er is in deze Yoga vakantie 1 vrije dag, na de ochtend yogales en het ontbijt, is er alle tijd om op stap te gaan en de prachtige omgeving te verkennen.

Vervoer: Vanaf het vliegveld kan je een auto huren. De afgelopen jaren hebben we vaak samen auto’s gehuurd om er op uit te gaan. Eerder aankomen en later vertrekken is eventueel mogelijk en misschien ook nog een kamer voor je zelf  als je dat op prijs stelt. Op basis van beschikbaarheid en tegen meerprijs.

Deze fijne relaxte Diwali Yoga Summer Retreats zijn echt een cadeautje voor jezelf.

PRIJS: € 950,-

Dit is inclusief:
Elke dag meerdere yoga- en meditatie lessen en er zijn minstens 12 lessen in deze fijne vakantieweek.
Professionele ervaren begeleiding door mij 🙂
6 nachten in het kleurrijke prachtige verblijf, de geweldige maaltijden. Een uitgebreid ontbijt, heerlijke verse lunch en diner. (vruchtensap en water bij de lunch en 1 glaasje wijn en water bij het diner) , een opgemaakt bed, handdoeken, gebruik van het zwembad, alle yogamaterialen, de meer dan geweldige kookkunsten van Begoña en de gastvrijheid van Debbie van B&B Can Portell
Met een fijn welkomstcadeautje!
En niet te vergeten jouw eigen ervaringen om nog lang van na te genieten.

Exclusief: transfers en vlucht naar Girona en terug.
De drankjes en snacks die je buiten de maaltijden wil nuttigen zijn voor eigen rekening.
Uitstapjes naar het strand, Girona, meer van Banjoles. Taxiservice (ongeveer) 55,- vanaf het vliegveld. We huren vaak samen als groep een of meerdere auto’s en dan hebben we de vrijheid om de mooie dorpjes of stranden in de omgeving te bezoeken.
Massage bij te boeken tegen betaling.

Mocht je hierover meer info willen, bel of mail me dan komt het naar je toe.
Aanmelden: 06-55916785 en annekanters@diwaliyoga.nl

Graag tot ziens in het zonnige Spanje!

*
En dan heb ik nog iets voor je, GRATIS! Ik heb een mini serie voor je gemaakt: DIWALI DAYS, een ochtend routine of als jij liever s’avonds op je mat gaat, kan ook. Op mijn andere website www.diwaliyogaonline.nl kan je je nu al meteen aanmelden en stap jij morgenochtend meteen je mat op. Een tip: leg je mat al klaar voor je naar bed gaat… zo gaat je positieve intentie al voor je werken.
Je zal merken dat je lekkerder wakker wordt en met meer energie je dag begint. Én eindigt!

Maak gerust gebruik van mijn aanbod. DIWALI DAYS & het YOGA ONLINE MAAND ABONNEMENT.

Graag tot ziens bij een van de Yoga Workshops, Yoga Weekenden en Yoga Vakanties in Nederland, België, Spanje en Frankrijk!

Pin It on Pinterest