Diwali Yoga Reis Marokko
Maart of april 2027 Data volgen z.s.m.
Zo krijg je een idee van hoe je vakantie er ziet. Het is een praktische beschrijving.. maar niet hoe betoverend en overweldigend mooi Marokko werkelijk is. Prachtige kleuren, afwisselende landschappen, oude nomaden dorpjes en de sterrenhemel in de stilte van de woestijn.. helaas dat gaat me niet lukken. Daarvoor moet je toch echt zelf mee. En ervaar Marokko en de heerlijke yogalessen in de open lucht. Ga mee!
Wij houden van yoga, reizen en avontuur, daar waar we zijn zoeken we graag de stilte op. Tijdens deze yoga reis gaan we op zoek naar verbinding, nieuwe inzichten en ontspanning. Dit in combinatie met de adembenemend mooie natuur en de rust in de woestijn biedt jou de gelegenheid om tot verstilling en tot jezelf te komen. We hebben er daarom voor gekozen om 1 dag samen de stilte te ervaren zodat we tijdens de yoga- en meditatielessen nog meer naar binnen kunnen keren en luisteren naar de stilte in ónszelf. Om dit alles nog meer kracht bij te zetten vragen we je daarom tijdens de reis in de woestijn geen alcohol te drinken.
We vliegen samen, vanaf Weeze. Als het voor jou handiger om eerder aan te komen en/of later te vertrekken, of te vliegen vanaf een ander vliegveld kan dat natuurlijk ook. In dat geval zorg je zelf voor je transfer naar de Riad of Kasbah (hotel) waar we elkaar dan zullen treffen. Elke dag zijn er meerdere yoga- en meditatielessen. Voor yogamatten zorgen wij.
Voor nog meer uitgebreide info over deze Yoga Reis Marokko, vraag gerust en ik stuur het naar je toe.
Reisschema …
Nieuwsgierig geworden…?
Voor aanmelding en meer informatie over deze Yoga Woestijn Reis neem contact op:
Anne Kanters
Tel: 06-55916785
Email: annekanters@diwaliyoga.nl
Geerten Linsen
Tel: 06-52603386
Email: sammiejanne@hotmail.com